KankaLar KLuBü
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KankaLar KLuBü

Kankaların yeri xD

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Galatasaray kaptanı arda turan “domuz gribi” mi oldu?
yılın bomba aşkı Icon_minitimeC.tesi Nis. 03, 2010 1:16 pm tarafından roksan

» Nıck Karışık Resimleri
yılın bomba aşkı Icon_minitimeC.tesi Nis. 03, 2010 1:09 pm tarafından roksan

» yılın bomba aşkı
yılın bomba aşkı Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 9:20 pm tarafından selen

» Tanışalım
yılın bomba aşkı Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 9:08 pm tarafından selen

» Karışık Resimler
yılın bomba aşkı Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 9:08 pm tarafından selen

» Nıck Jonas
yılın bomba aşkı Icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 3:34 pm tarafından gggkkk

» Joe Jonas Resimleri
yılın bomba aşkı Icon_minitimeSalı Kas. 24, 2009 9:40 pm tarafından ♥ Nick♥

» Joe Karışık Resimleri
yılın bomba aşkı Icon_minitimeSalı Kas. 24, 2009 9:39 pm tarafından ♥ Nick♥

» Kevın Nişanlanırken (Özel)
yılın bomba aşkı Icon_minitimeSalı Kas. 24, 2009 8:32 pm tarafından Hülya... !!!!

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

yılın bomba aşkı

3 posters
YazarMesaj
roksan

roksan

yılın bomba aşkı Empty
MesajKonu: yılın bomba aşkı   yılın bomba aşkı Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 6:52 pm

Saba ile Arda aşk yaşıyor
Galatasaray’ın kaptanı ve Milli Takım’ın genç yıldızı Arda Turan ile Saba Tümer aşk yaşıyor..
GEÇTİĞİMİZ sezon Habertürk’te Saba Tümer’in konuğu olan Arda Turan, esprili kişiliği ile ve program boyunca yaptığı esprilerle Tümer’i çok etkilemişti. Arda’dan çok etkilendiğini ve onu çok sevdiğini söyleyen Tümer ise, "Bir kızım olsaydı seni kızıma almak için elimden gelen her şeyi yapardım. Damadım olmanı çok isterdim. Ama seni ilk başlarda çok antipatik buluyordum" demiş, bunun üzerine Arda Turan da Saba Tümer’le ilk karşılaşmalarında yaşananları anlatmıştı: "Sen bana Milli Takım kampında, Tümer abinin yanında ’Malzemeci misin?’ demiştin. Ben de sana ’Yok Saba Teyzecim’ dedim. Öyle bir tanışmamız olmuştu." Aradan aylar geçti. 23 yaşındaki Arda Turan ve 39 yaşındaki Saba Tümer geçtiğimiz hafta Böbrek Vakfı’nın düzenlediği iftar yemeğine birlikte katıldılar. Yemek boyunca bakışmaları ve sıcak sohbetleri herkesin dikkatini çekti.. Nihayet önceki gece CNNTÜRK’de yeni programına başlayan Saba Tümer’i Kayseri’de milli takımın kampında bulanan Arda Turan saat 23.30 arayarak canlı yayına bağlandı. İkili 10 dakika boyunca samimi bir şekilde sohbet etti.. İşte milyonların izlediği o muhabbet.. SABA: Sevgili Arda Turan telefon hattımızdaymış. SABA: Arda hayırdır, ARDA: Saba bir hayırlı olsun diyeyim dedim. Ekranda çok güzel görünüyorsun. Böyle şeyleri iyi duyman lazım aslında. SABA: Ayy hayatım benim, teşekkür ederim. Alışkın değilim ondan. SABA: İyi misin her şey yolunda mı, maç ne zaman. ARDA: Cumartesi günü maç. Milli takım kampındayız. SABA: Kaç gol atarsın. ARDA: Gol atmak önemli değil bu maç dört maçımız var elimizde. Şimdi ilk ikisini oynayacağız, kazanalım da gerisi önemli değil. SABA: Arda Kaptanlık nasıl gidiyor bu arada. Maşallah G.Saray pek iyi başladı gibi. ARDA: Vallahi sen bize uğurlu geldin. Sezon sonu size geldik. SABA: Siz seyrettiniz mi (konuğu Musa Uzunlar’a soruyor) Arda Turan geldi gerçekten müthiş bir program oldu. Halen yankıları sürüyor. Herkes her sokakta Arda bir daha gelsin diyor. Sezon çabuk bitse de yine gelsen. ARDA: Çok öpüyorum. İyi yayınlar diliyorum. Teşekkür ederim. SABA: Çok teşekkür ederim Ardacığım iyi geceler diliyorum. ARDA: Öpüyorum Sabacağım.
Hülya... !!!!
Admin
Hülya... !!!!

yılın bomba aşkı Empty
MesajKonu: Geri: yılın bomba aşkı   yılın bomba aşkı Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 7:14 pm

tşkler jnm
https://nazar.forumdizini.com
selen

selen

yılın bomba aşkı Empty
MesajKonu: Geri: yılın bomba aşkı   yılın bomba aşkı Icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 9:20 pm

roksan bnce ole bişey yok bnce bu saka ona yanı arda turanı acaip sevdiğimi biliosun

yılın bomba aşkı
1 sayfadaki 1 sayfası